HP C9351A Muadil Kartuş


Hp C9351A Kartuş

Black Cartridge

HP 21 Muadil Kartuş Siyah

     
HP CB540A Muadil TonerDelivery
HP C9351A / Hp no-21 Kartuş
5 ML
Renk Siyah
Muadil Kartuş

Stok Sorunuz 0216 335 14 55

Uyumlu Yazıcılar  HP 21 Muadil Kartuş için

Bu Ürünün Aşağıdaki HP Yazıcılar ile Çalışacağı GARANTİ edilir.


HP 21 Muadil Kartuş İlgili Diğer Ürünler

HP C9351B Muadil Kartuş (21B)

(5 ML)
Daha fazla bilgi

HP C9351C Muadil Kartuş (21XL)

(12 ML)
Daha fazla bilgi


Muadiltoner Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Garanti

Size bizimle alışverişi ve biz bu memnuniyeti bir sonraki sipariş kadar sürer.Müşterilerimizin her koşulda memnun olması için elimizden gelen çabayı gösterceğimizi bilmesini isteriz. Tüm ürünlerimiz 1 Yıl Boyunca garantimiz altındadır.

Eğer sipariş ile herhangi bir nedenle memnun değilseniz, satis@muadiltoner.com dan bizimle temasa geçebilir ,yada telefon ile sipariş numaranız ile ulaşıp sorununuzu iletebilirsiniz teknik bilgi,ürün değişimi yada para iadesi ile ilgili sizlere sıkıntı yaşatmayacağımızı bilmenizi isteriz. Bizden aldığınız üründen bir sorun yaşıyor iseniz ki bu ender olsada mümkündür , Ürünü değiştiririz, yada Para İadenizi yaparız.

Müşteri Soruları

Benim aldığım HP 21 Muadil Kartuş ile Orjinal ürün arasında baskı kalitesinde önemli bir fark olacak mı?

Hayır %99 oranında olmayacak. Biz HP 21 Muadil Kartuş  için en iyi sonucu alabileceğiniz toner ve kartuşları yüksek kaliteli,en çok çıktı alabileceğiniz ürünlerden seçer test eder ve bu ürünlerin bitene kadar aynı performansı almanızı sağlarız.Katı kalite anlayışımız tüm müşterilerimizin huzur ve güven içinde sitemizden alışveriş yapmasını sağlamak için inanılmaz miktarda çaba sarf etmektedir.

Sizin muadil İthal yüksek kalitede üretilmiş HP 21 Muadil Kartuş Kartuşları kullanırsak yazıcım garanti kapsamıdan çıkacakmı?

Hayır çıkmayacaktır. HP 21 Muadil Kartuş için ucuz yedek kartuşları kullanmak yazıcınızın üretici garantisi geçersiz kılmaz , bu yasadışı bir uygulamadır.

HP 21 Muadil Kartuş için kargo ne kadar?

Tüm Türkiyeye Sabit Kargo Ücreti olan 4,00 TL dir.

Ücretsiz Kargonuz Varmı? Siparişiniz 150 TL ve üzeri tutuyor ise kargo ücretsiz.İstanbul anadolu yakasında ertesi günü ücretsiz hızlı adrese teslim yapılabilmektedir.

Bu Kategorideki Diğer HP Toner Ve Kartuşlar