HP CE285A Muadil Toner


Hp CE285A Toner

Black Cartridge

HP 85A Muadil Toner Siyah

     
HP CB540A Muadil TonerDelivery
HP CE285A / Hp 85A Toner
Baskı Adeti: 1.600 Sayfa
Renk Siyah
Muadil Toner

Stok Sorunuz 0216 335 14 55

Uyumlu Yazıcılar  HP 85A Muadil Toner için

Bu Ürünün Aşağıdaki HP Yazıcılar ile Çalışacağı GARANTİ edilir.Muadiltoner Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Garanti

Size bizimle alışverişi ve biz bu memnuniyeti bir sonraki sipariş kadar sürer.Müşterilerimizin her koşulda memnun olması için elimizden gelen çabayı gösterceğimizi bilmesini isteriz. Tüm ürünlerimiz 1 Yıl Boyunca garantimiz altındadır.

Eğer sipariş ile herhangi bir nedenle memnun değilseniz, satis@muadiltoner.com dan bizimle temasa geçebilir ,yada telefon ile sipariş numaranız ile ulaşıp sorununuzu iletebilirsiniz teknik bilgi,ürün değişimi yada para iadesi ile ilgili sizlere sıkıntı yaşatmayacağımızı bilmenizi isteriz. Bizden aldığınız üründen bir sorun yaşıyor iseniz ki bu ender olsada mümkündür , Ürünü değiştiririz, yada Para İadenizi yaparız.

Müşteri Soruları

Benim aldığım HP 85A Muadil Toner ile Orjinal ürün arasında baskı kalitesinde önemli bir fark olacak mı?

Hayır %99 oranında olmayacak. Biz HP 85A Muadil Toner  için en iyi sonucu alabileceğiniz toner ve kartuşları yüksek kaliteli,en çok çıktı alabileceğiniz ürünlerden seçer test eder ve bu ürünlerin bitene kadar aynı performansı almanızı sağlarız.Katı kalite anlayışımız tüm müşterilerimizin huzur ve güven içinde sitemizden alışveriş yapmasını sağlamak için inanılmaz miktarda çaba sarf etmektedir.

Sizin muadil İthal yüksek kalitede üretilmiş HP 85A Muadil Toner Kartuşları kullanırsak yazıcım garanti kapsamıdan çıkacakmı?

Hayır çıkmayacaktır. HP 85A Muadil Toner için ucuz yedek kartuşları kullanmak yazıcınızın üretici garantisi geçersiz kılmaz , bu yasadışı bir uygulamadır.

HP 85A Muadil Toner için kargo ne kadar?

Tüm Türkiyeye Sabit Kargo Ücreti olan 4,00 TL dir.

Ücretsiz Kargonuz Varmı? Siparişiniz 150 TL ve üzeri tutuyor ise kargo ücretsiz.İstanbul anadolu yakasında ertesi günü ücretsiz hızlı adrese teslim yapılabilmektedir.

Bu Kategorideki Diğer HP Toner Ve Kartuşlar