HP 301-C Muadil Kartuş


Hp 301-C Kartuş

Black Cartridge

HP CH562E Muadil Kartuş Renkli

     
HP CB540A Muadil TonerDelivery
HP 301-C / Hp CH562E Kartuş
165 Sayfa
Renk Renkli
Muadil Kartuş

Stok Sorunuz 0216 335 14 55

Uyumlu Yazıcılar  HP CH562E Muadil Kartuş için

Bu Ürünün Aşağıdaki HP Yazıcılar ile Çalışacağı GARANTİ edilir.


HP CH562E Muadil Kartuş İlgili Diğer Ürünler

HP 301-BK Muadil Kartuş (CH561E)

(190 Sayfa)
Daha fazla bilgi

HP 301XL-BK Muadil Kartuş (CH563E)

(480 Sayfa)
Daha fazla bilgi

HP 301XL-C Muadil Kartuş (CH564E)

(330 Sayfa)
Daha fazla bilgi


Muadiltoner Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Garanti

Size bizimle alışverişi ve biz bu memnuniyeti bir sonraki sipariş kadar sürer.Müşterilerimizin her koşulda memnun olması için elimizden gelen çabayı gösterceğimizi bilmesini isteriz. Tüm ürünlerimiz 1 Yıl Boyunca garantimiz altındadır.

Eğer sipariş ile herhangi bir nedenle memnun değilseniz, satis@muadiltoner.com dan bizimle temasa geçebilir ,yada telefon ile sipariş numaranız ile ulaşıp sorununuzu iletebilirsiniz teknik bilgi,ürün değişimi yada para iadesi ile ilgili sizlere sıkıntı yaşatmayacağımızı bilmenizi isteriz. Bizden aldığınız üründen bir sorun yaşıyor iseniz ki bu ender olsada mümkündür , Ürünü değiştiririz, yada Para İadenizi yaparız.

Müşteri Soruları

Benim aldığım HP CH562E Muadil Kartuş ile Orjinal ürün arasında baskı kalitesinde önemli bir fark olacak mı?

Hayır %99 oranında olmayacak. Biz HP CH562E Muadil Kartuş  için en iyi sonucu alabileceğiniz toner ve kartuşları yüksek kaliteli,en çok çıktı alabileceğiniz ürünlerden seçer test eder ve bu ürünlerin bitene kadar aynı performansı almanızı sağlarız.Katı kalite anlayışımız tüm müşterilerimizin huzur ve güven içinde sitemizden alışveriş yapmasını sağlamak için inanılmaz miktarda çaba sarf etmektedir.

Sizin muadil İthal yüksek kalitede üretilmiş HP CH562E Muadil Kartuş Kartuşları kullanırsak yazıcım garanti kapsamıdan çıkacakmı?

Hayır çıkmayacaktır. HP CH562E Muadil Kartuş için ucuz yedek kartuşları kullanmak yazıcınızın üretici garantisi geçersiz kılmaz , bu yasadışı bir uygulamadır.

HP CH562E Muadil Kartuş için kargo ne kadar?

Tüm Türkiyeye Sabit Kargo Ücreti olan 4,00 TL dir.

Ücretsiz Kargonuz Varmı? Siparişiniz 150 TL ve üzeri tutuyor ise kargo ücretsiz.İstanbul anadolu yakasında ertesi günü ücretsiz hızlı adrese teslim yapılabilmektedir.

Bu Kategorideki Diğer HP Toner Ve Kartuşlar