Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş ve Teslimat SSS

Mürekkep Kartuş & Toner Kartuş & Şerit Kartuşlar SSS

Sipariş & Teslimat

Sitenizin ödeme seçenekleri nelerdir?

Tüm Kredi Kartları ile , Banka Havalesi , Kargo Tesliminde ödeme , Paypal Hesabınız ile.

Sayfa Başına Dön

Benim internet bağlantım yok , Nasıl sipariş verebilirim?

Basitçe Satış ekibimize ulaşın 0216 461 05 28 sipariş vermek istediğinizi söyleyin ve onlar telefonda sizin için tüm işlemlerinizi sizin yerinize yapacaktır.Bu kadar basit. En fazla 5-10 dakika sürer.

Sayfa Başına Dön

Benim Kredi Kartı Bilgilerim güvendemi?

Burada muadiltoner.com da, tüm kredi kartı bilgilerin SSL ile 128 bit hızında şifrelenir. Biz kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle tutmayız.tüm kart bilgileri sadece bankanız ve sizin aranızdadır.Sitemiz sürekli casus yazılımlara karşı kontrol edilmektedir.

Sayfa Başına Dön

Ürünlerim ne zaman kargoya verilecek?

Tüm siparişler (resmi tatil ve dini tatiller.pazar günü hariç ) stokta olan ürünler çoğunlukla saat:14:00 e kadar verilen en geç 3 iş  içinde kargoya verilir.Stoğumuzda olmayan ürünler içinde stoğumuza girdiği gün kargoya verilir. Bu sürede temin edilemeyecek bir ürün olur ise bu size satış ekibimiz tarafından bildirilecektir. .İstanbul anadolu yakasında Haftanın 3 günü ücretsiz sevkiyatımız vardır.

Sayfa Başına Dön

Siparişimde KDV ödemek zorundamıyım?

Devlet tarafından verilmiş Muafiyet belgeniz olmadığı taktirde tüm ürünlerimize yasalarda öngörülen KDV miktarını ödemek zorundasınız.

Sayfa Başına Dön

Kartuş ve Toner

OEM Orjinal ne demek?

OEM açılımı 'Orijinal Ekipman Üreticisi' oldukları makinenin kendisi gibi aynı üretici tarafından makinelerin belirli bir satır için yapıldığı anlamına gelir.

Sayfa Başına Dön

Muadil Kartuş yada Muadil Toner nedemek?

Yazıcınızın ilk üretici tarafından değil başka bir üretici tarafından üretilmiş uyumlu kartuş yada tonerdir.Muadil üreticileri tüm testlerden geçirerek sorunsuz uyumlu ürünler elde ederler.Baskı kalitesi ve çıktı sayısı orjinal ürün ile bir çoğu zaman aynıdır.

Sayfa Başına Dön